תשלומים

 1. התשלום מתבצע לאחר סיום יום הצילומים. לא נתחיל בעיבוד תמונות לפני שהתשלום המלא יהיה בידינו.
 2. התשלומים מתקבלים בהעברה בנקאית, צ'קים, כרטיסי אשראי או מזומן.
  חדש: מקבלים כרטיסי אשראי של כל החברות (VISA, Master Card, ישראכארט, Diners)
 3. אנו לא נקבל תשלומים בשיטה "שוטף+30" או יותר. שיטת "שוטף" — בתיאום מראש ללקוחות קבועים בלבד.
 4. דמי ביטול: במקרה של ביטול צילומים תוך פחות מ-12 שעות לפני תחילתם או במקרה והצלם מגיע לאתר הצילומים בזמן אך אין אפשרות לבצע צילומים באשמת המזמין, למשל, כי המקום סגור והמזמין לא הגיע או אם המקום אינו מוכן לצילומים ולא ניתן לסדרו מהר, ישלם המזמין לחברת ישראפוטו דמי ביטול צילומים בסך 400 ₪.
 5. תשלום על נסיעות: במידה ומקום הצילומים נמצא צפונה מנתניה או דרומה מאשדוד, אנו נבקש תוספת תשלום עבור הנסיעות. אנא שאלו אותנו, אם ההגעה למקום שלכם חייבת בתשלום נוסף.

תהליך העבודה, הגשה וקבלת העבודות

 1. אנא הכינו את מקום הצילומים מראש לפני הגעת הצלם.
 2. הלקוח חייב לאשר את התוצאה הסופית לאחר עיבוד — תוך 10 ימי עסקים. חוץ ממקרים מיוחדים ובתיאום מראש, לא נקבל תיקונים נוספים לאחר שבועיים.
 3. עיבוד ממוחשב של התמונות ושני סבבי תיקונים לעיבוד כלולים במחיר של הצילום. כלומר עם ביצענו פעמיים רשימת תיקונים שהלקוח הגיש, הפעם השלישית היא בתשלום נוסף, בתיאום עם הלקוח, כמובן.

צילום מוצרים

 1. תמונת מוצר הינה תמונה של מוצר אחד בלבד (במקרים מסוימים מוצר ואריזתו או 2 מוצרים בחבילה אחת וכדומה). אם ברצונכם להזמין צילום של יותר ממוצר אחד בתמונה אנא הודיעו מראש וקבלו הצעת מחיר בהתאם.
 2. ניתן לקבל הנחות כמות רק בתנאי שאין שינוי מהותי באופן צילום בין המוצרים בסדרה. לדוגמה, אם יש שינוי מהותי בגודל, בתאורה, במיקום, חומר וכדומה — הצילום יתבצע לפי המחיר הרגיל ללא הנחה.
 3. לא ניתן לפרוס הזמנה אחת לתקופה העולה על חודש ימים וגם ליהנות מהנחות כמות. לדוגמה, אם מזמינים צילום של 300 מוצרים סה"כ, אבל מצלמים רק 100 מוצרים בחודש, המחיר יחושב לפי 100 מוצרים.

קניין רוחני – זכויות יוצרים

 1. בסיום התהליך ובתנאי קבלת התשלום המלא אנו נעביר אליכם את זכויות היוצרים על הצילומים.
 2. אנו רשאים למקם את העבודות באתר שלנו, או בתיק עבודות שלנו (באינטרנט או מודפס), או בכל מקום אחר המשמש לפרסום וקידום של חברת ישראפוטו.
 3. כאשר התמונה מפורסמת בעיתון/מגזין מודפס או אינטרנטי, הקרדיט יינתן לחברת ישראפוטו.
 4. אנו רשאים לציין את שם או שם החברה של הלקוח ברשימת הלקוחות שלנו באתר או בכל חומר פרסומי אחר שלנו (אלא אם סוכם אחרת מראש). במקרה והלקוח מזמין את העבודות עבור צד שלישי, אנו נהיה רשאים לציין את הצד השלישי באותם התנאים.