4stars
רמה גבוהה מאוד. שיטת עבודה a la carte מעודדת לעשות רק מה שצריך. הייתי ממליץ עליכם בגלל המקצועיות ואכפתיות. באמת הדבר היחיד שהיה קצת בעייתי זה תנאי התשלום (לא ניתן לשלם שוטף+30) אבל אני מקווה שאם שוב נעבוד יחד תוכל לסמוך עלינו שנשלם לך בזמן בערוצים המקובלים.

orcamאליאב רודמן
מנהל שיווק OrCam Technologies
www.orcam.com

5stars
רציתי לציין שרמת המקצועיות של הצילומים הינה מעולה! צלם עם אדיבות, סובלנות לצד מקצועיות בהבנת הצרכים של המסעדה, וצלום המנות בהתאם, בהחלט נמליץ לחברים ו/או לעסקים. תודה רבה על שירות אדיב יעיל ומקצועי.

shnitzel_plusמוטי כהן
בעלים מסעדת שניצל פלוס
קניון איילון, רמת גן

5stars
התמונות פשוט נפלאות — אני מבסוט, אתה באמת מקצועי! כל תמונה — יצירת אומנות. לגבי האיכות — מעל כל צלם אחר שעבדתי איתו. השירות ברמה הגבוהה ביותר, אפשר לציין דיוק הבנה נכונה של המשימה. אמליץ עליכם לכולם. היתרון הבולט זה איכות של העבודה, וחוץ מזה גם גישה רצינית ואחראית לתהליך עצמו.

vit_hafuzויטלי חפוז
בעל עסק בתחום הנדל"ן
בת ים

5stars
בקצרה הייתי רוצה להודות לך על המקצועיות והשירות הנפלאים. התמונות יצאו מאד יפות יש לציין שהשירות היה מאד מהיר ומקצועי. כמובן שאני ימליץ לחברי לעסקים אם משהו ירצה שירותי צילום אוכל מהסיבה הפשוטה שאני יודע שהם יקבלו שירות מקצועי מהיר ואמין. תודה על הכל.

מסעדת צנעניאיציק פרץ
מסעדת צנעני
אתר המסעדה

5stars
כשצילום מתבצע בצורה מקצועית ואיכותית, אין צורך בהשוואות לצילומים אחרים. זכיתי בתצלומים אשר תאמו לצרכיי ואני מרוצה מאוד. אני רוצה להודות לך באופן אישי על המקצועיות, השירות, עמידה בזמנים ועל איכות עבודתך. ראוי לציין שהנך צלם מקצועי, מדויק ואמין, ואשמח לשתף איתך פעולה בעתיד. אשמח להמליץ עלייך לשותפים עסקיים איתם אעבוד בהמשך הדרך, זכית להמלצה זו ביושר ובכבוד. כן ירבו בעלי מקצוע כמוך! איליה, קיבלת ציון 10 :)

ניב זילכהניב זילכה
מאמן אישי
www.facebook.com/osher.niv

4.5stars
אנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה. הרמה המקצועית גבוהה ביחס לתמונות של מתחרים, למרות שלא עבדנו עם צלמים אחרים. נראה שהשקעת, גם בזמן הצילומים וגם בעיבוד. השירות היה טוב מאוד ונעים. אנחנו בהחלט נמליץ עליך לחברים ושותפים עסקיים, אבל לא למתחרים שלנו :) נראה שהצלחת להוציא את המקסימום מהמרפאה ביפו, על אף גודלה הקטן וכו'. אולי בעצם כן הערה קטנטונת ברשותך, לנסות להתעקש ולהוציא יותר חיוכים מאנשים,(אולי קצת יותר להצחיק)…

vets4petsVets4Pets
רשת מרפאות וטרינריות
www.vets4pets.co.il

5stars
אנחנו מזמינים צילום בשטח מישראפוטו משנת 2010.
כל פעם שמקבלים תמונות, כולנו נדהמים. למרות כל הלכלוך שיש באתרי בנייה, הצלם מצליח להראות את העבודה בצורה אסתטית. בנוסף חשוב לציין זמינות גבוהה – לפעמים מתקשרים בערב ומחר בבוקר הצלם מגיע והגשה מהירה של תמונות אחרי עיבוד במחשב.

masanחברת מסן
חברה לניסור וקידוח בטון
www.masan.co.il

5stars
עשינו שימוש בצילומים שקיבלנו מישראפוטו באתר החברה שלנו. הלקוחות שלנו כל הזמן מחמיאים לנו על האתר ומציינים שרואים שיש צוות אנשים אמיתיים מאחורי החברה. כל זה כי השתמשנו בתמונות של אנשים אמיתיים ולא תמונות מהאינטרנט. תהליך הצילומים עם חברת ישראפוטו היה מהיר ונוח. ממליץ בחום לכל חברה לצלם תמונות לאתר האינטרנט שלה.

top-tikshoretלאון שוורץ
מנכ"ל טופ תקשורת — החברה לשיווק ישיר
www.toptikshoret.com

5stars
בקשר לצילומים – כלנו מודעים לעובדה שכלי כסף מבריקים הינם סוג המוצר הקשה ביותר לצילום, הצילומים שיש לנו מכם בהחלט טובים. ביחס לעיבוד הממוחשב – תוצאה טובה, בעבר לא השתמשנו. להמליץ עליכם בפני אחרים? כן בהחלט, בעיקר בגלל השותפות שלכם בפרויקט בו אתם מתעסקים ועם הלקוח איתו אתם עובדים! לא פחות חשוב מתוצאה טכנית טובה שגם אותה אתם משיגים. המשיכו להצליח!

bier-judaicaמרדכי ביר
מנכ"ל מפעלי ביר יודאיקה
www.bierjudaica.com

5stars
היה מאוד נעים לעבוד איתך וכפי שכבר אמרנו, התרשמנו מאוד מהמקצועיות והסבלנות שלך. נשמח לעבוד איתך גם בעתיד וכמובן להמליץ לחברים. הצילומים שלך עשו רק טוב למוצרים … ואנחנו שמחים שבחרנו בך!

hush-karkaticoעידו שליבקוביץ
Hush Karkatico Illustrated Textiles
www.hushkarkatico.com

5stars
ישראפוטו מלווים אותנו כבר כמה שנים ומפיקים תמונות מעולות מהפסטיבלים שאנו עורכים מדי שנה. מסכימים לצלם גם בקרבה ממשית לזירת הקרב של אבירים – כל הכבוד!

abirimגרגורי תמר
מפיק פסטיבל אבירי ירושלים
www.abirim.net

5stars
תודה לאיליה גיטלמן ולסטודיו ישראפוטו. איליה הגיע עם הסטודיו הנייד, צילם תמונות נפלאות של השוקולד. יש לי ניסיון עבודה עם צלמים ואני יודעת שרבים מהם רחוקים מאוד מהרמה של איליה. הוא לא סתם הצטייד בציוד צילום יקר כמו שזה מקובל עכשיו, הוא בעל טעם אומנותי מצוין ויודע להרגיש את הקומפוזיציה. ממליצה עליו בתור צלם מהדרגה הראשונה לכל מי שצריך להציג את מוצריו בצורה הטובה ביותר.

elis_nessאינסה שפובלוב
שוקולד עבודת יד Elis Ness
www.facebook.com/ElisNess

5stars
הרמה המקצועית של התמונות גבוהה מאוד לדעתי ולדעת אנשים המומחים יותר ממני בתחום. התמונות חדות, יפות, מעוצבות ומציגות את המקום באופן הטוב ביותר.
העבודה עם איליה הייתה מעולה! זמינות מהירה לתחילת עבודה, מקצועיות, סבלנות בעת הצילומים לענות על שאלותיי, ניתנה ההרגשה שהוא לא יעזוב את המקום עד שאקבל מענה מלא והתמונות יהיו מצוינות , ביקשתי לקבל את התמונות במהירות האפשרית ואכן נעשה מאמץ וקיבלתי, כשנתבקשתי לשנות רזולוציה מהאתר בו אנו מפרסמים , איליה ביצע את העבודה שוב עוד באותו היום. לסיכום עבודה מקצועית ומעולה ושירות מצוין!!
בהחלט שאמליץ עליכם לכל מי שרק יצטרך , נדיר למצוא ספק שבאמת נותן את התחושה שאכפת לו .
כל הכבוד!! ותודה רבה!

joyaשירן
ג'ויה לופט, ראשל"ץ
אתר הלופט

5stars
לאחרונה הזמנו את מר איליה גיטלמן מחברת ישראפוטו ליום צילומים עסקי לטובת האתר. ההזמנה הייתה לטובת צילום סטודנטים שממליצים על האתר.

אני ממליץ בחום על מר איליה גיטלמן. איליה הגיע מבעוד מועד. פרס את הציוד כך שיהיה מוכן בדיוק בזמן שקבענו. הקדיש תשומת לב רבה לכל צילום וצילום על מנת שיצא בצורה המקצועית ביותר. כאשר כל צילום נעשה עד לשביעות רצוננו המלאה. הצילומים נעשו באווירה נינוחה אף מעבר לזמן שנקבע מראשץ את התמונות קיבלנו ללא דיחוי לשביעות רצוננו המלאה.

אנחנו וודאי נשתמש בשירותי איליה מישראפוטו גם בפעמים הבאות וממליצים לכל מי שרוצה שירותי צילום מקצועיים, אדיבים ואף משתלמים להשתמש בשירותיו.

gool.co.ilגיא סלמון
מנכ"ל משותף, אתר gool.co.il
www.gool.co.il

5stars
רציתי להודות לך עבור התמונות המצויינות שצילמת. ניסיתי בעבר לצלם את התכשיטים שלי כמה פעמים ואף פעם לא הייתי מרוצה מהתוצאות. בפעם הראשונה הגעתי בעזרתך לתוצאות שיכולות לייצג אותי בכבוד.
היחס והעבודה היו מאוד מקצועיים. והשילוב של הציוד הטוב ביותר ועיבוד מצויין במחשב נתנו תוצאה טובה.
בנוסף, מאוד נח שאתה מגיע עד הבית עם סט הצילום ומבצע במקום את העבודה. אני ממליצה לכל מי שמעוניין בצילום.

dana_tuviyaדנה טוביה
אמנית ותכשיטנית
www.market.marmelada.co.il/danajewelry

4stars
מה שלי היה חסר בדיעבד זה האבזור. אחריך צילמו אצלי מהמגזין "לאישה" ולדעתי הם היו יותר ערוכים לצילומים. הצלמת הביאה איתה ארגזים ומזוודות של אבזור. אם היה לך עוד אבזור… ככל שאתה בא עם יותר דברים שונים — זה מוסיף.

מצד שני משהו שאתה הקפדת והם פחות זה התאורה, רמת העריכה של התמונות, העיבוד המהיר של התמונות… חשבת גם על איך זה יצא באינטרנט, נתת כמה תמונות שונות לכל מנה — כל הדברים החשובים במהלך. אני מאוד ממליץ עליכם לכולם!

basherאלעד כהן
בעלים במסעדת באשר בירושלים
www.jerusalemrestaurant.co.il

— בעקבות המלצתו של אלעד שיפרנו את ציוד הסטיילינג שלנו. עכשיו גם לנו יש מספיק אביזרים נלווים.

5stars
חייב לציין את השירות האדיב וההגון — אתם אנשים מאוד הוגנים וישרים, מקצועיים, שמים לב לפרטים הקטנים. כבעל עסק שמקבל שירות מהרבה הרבה נותני שירות, אני יכול להגיד שבאמת מדובר בחברה רצינית, ישרה, מקצועית מאוד, עושים עבודה מאוד נקייה ותכליתית, ואני בהחלט ממליץ לעבוד איתכם.

bagel-cafeתומר תותי
בעלים בבייגל קפה, זכיין ברולדין
www.bagelcafe.co.il

5stars
אני מעצב פנים כבר 20 שנה. כל הזמן עבדתי עם צלמים מאוד מפורסמים ויקרים. כאשר בישראפוטו הבטיחו לי שהם מצלמים יותר טוב וגם יותר זול — לא האמנתי. אבל לאחר שקיבלתי את תמונות הבתים הראשונות אני מזמין רק מהם. נכון לעכשיו צילמנו בעשרות דירות שעיצבתי ואני תמיד מרוצה גם מהתוצאה וגם מהעלויות.

דוד זילברמןדוד זילברמן
מעצב פנים, מנכ”ל זילברמן אינטריורס בע”מ
www.zylbermann.com

5stars
אתם הצלמים הראשונים שאנחנו עובדים איתם והתרשמנו לטובה. שרות מעולה וצילומים טובים! אמינים ומקצועיים. מומלץ.

almog-cohenאלמוג | כהן אדריכלות ועיצוב פנים
מעצבי פנים, רעננה
www.almogcohen.com

5stars
ראיתי המון תמונות של ירושלים ברשת ורציתי שבאתר שלי (אני מדריך טיולים בירושלים) יהיו תמונות מקוריות יותר. ואכן איליה גיטלמן מישראפוטו צילם בשבילי תמונות מקוריות ויפות מאוד והלקוחות שלי נדהמים ומחמיאים לי על כך.

zlotopolskyדניס זלטופולסקי
מדריך טיולים
www.zlat.co.il