צילום מקצועי לעסקים •

0547-921-923

בלוג על צילום מקצועי: מבפנים ומבחוץ

 • צילום מוצר תיקונים
  Permalink Gallery

  צילום מוצר "מרחף" — מאחורי הקלעים

צילום מוצר "מרחף" — מאחורי הקלעים

נראה לכם את מאחורי הקלעים של צילום מוצר. נקח לדוגמה צילום של מברשת שיניים Colgate.

 • טיפים לבעלי עסקים על צילום מסחרי
  Permalink Gallery

  10 טיפים לשימוש בצילום מקצועי לקידום העסק

10 טיפים לשימוש בצילום מקצועי לקידום העסק

תשלחו תמונות לעיתון או מגזין ותקבלו חשיפה בחינם. עיתונים ומגזינים מחפשים חומרים מעניינים כל הזמן. יש לכם מה לספר? יכול להיות שזה יעניין את העורך של מגזין או מדור במגזין או עיתון שכותב על הענף שלכם, למשל, אוכל, עיצוב בית, טכנולוגיה וכדומה.

צילום תכשיטים עם 100% חדות

מה עושים בדרך כלל על מנת לקבל תמונה חדה? סוגרים את הצמצם. היום אני רוצה לדבר על תופעה שלא כל צלם מודע אליה. כשסוגרים את הצמצם יותר מדי, עומק שדה כמובן נהיה מספק, אבל התמונה בכללי הופכת להיות חדה פחות. זה קורה בגלל השתברות קרני אור, דיפרקציה. לא נכנס למושגים מדעיים, אבל המסר הוא כזה: צמצם סגור מדי הורס לכם את החדות הכללית.

רכיבה על הגג של BobCat זה חלק מצילום

כן, זה נכון, לא בתוך BobCat, אלא על הגג שלו. אין לי הרבה מה לספר. זה פשוט היה כיף. תרשו לי להראות לכם כמה תמונות וסרטון תדמית שיצא מזה.

תמונה ששווה 1026 שקלים

אומרים שתמונה שווה 1000 מילים. אבל לנו, לבעלי עסקים יותר חשוב כמה שקלים התמונה הזאת שווה. בכתבה הזאת אספר לכם על סטטיסטיקה מפתיעה שגילינו. בשנות 2013-2014 ערכנו מחקר בשיתוף פעולה עם לקוחותינו. לדעתי התוצאות שקיבלנו מדברות בעד עצמן.

 • צילום HDR בסלון עם נוף י
  Permalink Gallery

  צילום עיצוב פנים HDR לחדרים עם נוף מהחלון

צילום עיצוב פנים HDR לחדרים עם נוף מהחלון

מעצבי פנים רבים שואלים אותי איך מצלמים חדר עם נוף מהחלון. הבעיה היא שהחדר הרבה יותר חשוך מהנוף בחוץ, גם אם מדליקים את האור. בצילום רגיל החדר יוצא ממש שחור או לחלופין, כל מה שנמצא מאחורי החלון "נשרף". הפתרון הטוב ביותר הינו צילום HDR.

תמונות של ישראפוטו במגזין "נשים"

אתמול יצאה כתבה במגזין נשים — "אור וירושלים" ע"י חגית ששר — על דירה אותה עיצב דוד זילברמן, מעצב פנים ירושלמי ידוע. כל התמונות לכתבה צולמו ע"י ישראפוטו.